Amateurs/ Sportklasse/Junioren

63e RABO Profronde van Zevenbergen

(B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren

NAAM WOONPLAATS
1 Lars Adriaansen Steenbergen
2 Thomas Bakker Beesd
3 Coen Beckers Woudenberg
4 Thijs van der Bijl Lent
5 Willem Borsboom Nieuw-beijerland
6 Stephan Borsboom Hellevoetsluis
7 Thijs van den Broek Gilze
8 Joren Bronkhorst Gorinchem
9 Tim Christen Leiden
10 Martijn Colsen Prinsenbeek
11 Erwin Danckaarts Utrecht
12 Dennis De Vaal Geldermalsen
13 Youri Deelen Schoonhoven
14 Patrick Donker Ammerzoden
15 Bop Douma Arnhem
16 Pieter van Egmond Rotterdam
17 Jasper Van der Eng Oud Gastel
18 Jermo le Fevre Purmerend
19 Tom Gakes Opmeer
20 Roel van Gameren Veghel
21 Leo Gödde Barendrecht
22 Lucas Goene Veenendaal
23 Gert van der Grijn Ameide
24 Gerard van Haaften Dirksland
25 Jeroen Haest Rijsbergen
26 Martijn Harteloh Dordrecht
27 Mark Hermsen Ochten
28 Eddy Hermsen Ochten
29 Jan Kees den Hertog Papendrecht
30 Eibert van ’t Hof Den Haag
31 Elmar van Hoorn Rotterdam
32 Jeroen Jansen Zoetermeer
33 Henk de Jong Nieuwveen
34 Mike Kruijthof Dordrecht
35 Marco Kuijvenhoven ´s-gravenzande
36 Christian Kuikstra Heenvliet
37 Stefan Laurijssen Oud Gastel
38 Bart Nap Montfoort
39 Thomas Nieland Heinenoord
40 Erik de Niet Den Haag
41 Gijsbert Nieuwkoop Veen
42 Sander Nijhof Apeldoorn
43 Maarten de Nijs Huijbergen
44 Kees Pameijer Den Haag
45 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht
46 Arjen van Putten Geesbrug
47 Martijn Rasenberg Terheijden
48 Nick Riddy Veghel
49 Martin van Rij Zuidland
50 Arnout Rijpkema Nieuwegein
51 Sven Roggeveen Utrecht
52 Mitchell van Roijen Beverwijk
53 Wout Roos Stad Aan
54 John Roos Middelharnis
55 Luuk Rutten Wageningen
56 Robbert Schaap Leidschendam
57 Maarten Schavemaker Nieuw Vennep
58 Luuk Schuurmans Utrecht
59 Marvin Steenbergen Waddinxveen
60 Patrick Stengs Beverwijk
61 Leon Strötker Venlo
62 Mark Tetteroo Delft
63 Dennis Timmermans S-gravenmoer
64 Mark van Velthoven Wateringen
65 Sander van Viegen Schoonhoven
66 Hans Vonk Arnhem
67 Tom de Vreede Pijnacker
68 Arje de Waard Dordrecht
69 Job van der Wal Amsterdam
70 Jannes van Weele Utrecht
71 Martijn Wiggers Den Haag
72 Dennis Willems Boxmeer
73 Nick Zuidewind Lisse
74 Patrick van Zuilen Nieuwegein

 

Zie de site van de KNWU voor laatste updates en overige informatie over de Profronde van Zevenbergen