Uitslagen 2018

Profronde van Zevenbergen, Het WielerWeekend van Moerdijk!

11 & 12 augustus 2018

 

Uitslag omnium voor professionals

Tijdrit, 1 ronde

 

Uitslag   Renner
1 Iljo Keisse
2 Tim Merlier
3 Maarten de Jonge
4 Timo de Jong
5 Wesley Kreder
6 Sam Oomen
7 Ramon Sinkeldam
8 Rob Ruijgh
9 Kevin Reuvers
10 Twan Brusselman
11 Lars Oreel
12 Simon Gerrans
13 Marco Minnaard
14 Raymond Kreder
15 Bram Tankink
16 Danny Maas
17 Etienne van Empel
18 Stan Godrie
19 Marcus Burghardt
20 Marc de Maar
21 Floris Gerts
22 Maarten van Trijp
23 Lennard Hofstede
24 Thomas Degand
25 Jeroen Meijers
26 Danny van Poppel
27 Rodrigo Araque Lorente
28 Piotr Havik
29 Floris de Tier
30 Dylan Theuns

 

Rit-in-lijn, 25 ronden

 

Uitslag renner
1 Simon Gerrans
2 Marcus Burghardt
3 Floris de Tier
4 Tim Merlier
5 Iljo Keisse
6 Sam Oomen
7 Rob Ruijgh
8 Jeroen Meijers
9 Marco Minnaard
10 Wesley Kreder
11 Stan Godrie
12 Raymond Kreder
13 Danny Maas
14 Bram Tankink
15 Dylan Theuns
16 Thomas Degand
17 Twan Brusselman
18 Rodrigo Araque Lorente
19 Lars Oreel
20 Timo de Jong
21 Etienne van Empel
22 Kevin Reuvers
23 Marc de Maar
24 Maarten van Trijp
25 Lennard Hofstede
26 Maarten de Jonge
27 Ramon Sinkeldam
28 Danny van Poppel
29 Floris Gerts
30 Piotr Havik

 

Puntenkoers, 18 ronden

 

Uitslag renner
1 Sam Oomen
2 Iljo Keisse
3 Simon Gerrans
4 Thomas Degand
5 Marcus Burghardt
6 Dylan Theuns
7 Bram Tankink
8 Danny van Poppel
9 Marco Minnaard
10 Kevin Reuvers
11 Wesley Kreder
12 Floris de Tier
13 Maarten van Trijp
14 Stan Godrie
15 Lennard Hofstede
16 Piotr Havik
17 Danny Maas
18 Rob Ruijgh
19 Raymond Kreder
20 Maarten de Jonge
21 Tim Merlier
22 Floris Gerts
23 Lars Oreel
24 Timo de Jong
25 Jeroen Meijers
26 Rodrigo Araque Lorente
27 Marc de Maar
28 Etienne van Empel
29 Twan Brusselman
30 Ramon Sinkeldam

 

 

 

 

TOTAALKLASSEMENT OMNIUM

Uitslag renner nationaliteit ploeg
1 Iljo Keisse Bel. Quick Step Floors
2 Simon Gerrans Aus BMC Racing Team
3 Sam Oomen Ned. Sunweb
4 Marcus Burghardt Dui Bora-Hansgrohe
5 Tim Merlier Bel. Veranda’s Willems – Crelan
6 Wesley Kreder Ned. Wanty-Groupe Gobert
7 Marco Minnaard Ned. Wanty-Groupe Gobert
8 Rob Ruijgh Ned. Tarteletto – Isorex
9 Floris de Tier Bel. Lotto NL- Jumbo
10 Bram Tankink Ned. Lotto NL- Jumbo
11 Stan Godrie Ned. Veranda’s Willems – Crelan
12 Raymond Kreder Ned. Team Ukyo
13 Danny Maas Ned. Beat Cycling Club
14 Thomas Degand Bel. Wanty-Groupe Gobert
15 Kevin Reuvers Ned. WV Breda
16 Dylan Theuns Bel. BMC Racing Team
17 Jeroen Meijers Ned. Roompot – Nederlandse Loterij
18 Timo de Jong Ned. Destil – Parkhotel Valkenburg
19 Lars Oreel Ned. Destil – Parkhotel Valkenburg
20 Twan Brusselman Ned. Destil – Parkhotel Valkenburg
21 Maarten de Jonge Ned. Monkey Town Cont. Team
22 Maarten van Trijp Ned. Destil – Parkhotel Valkenburg
23 Etienne van Empel Ned. Roompot – Nederlandse Loterij
24 Lennard Hofstede Ned. Sunweb
25 Rodrigo Araque Lorente Spa. Team Ukyo
26 Danny van Poppel Ned. Lotto NL- Jumbo
27 Marc de Maar Ned. Team Ukyo
28 Floris Gerts Bel Roompot – Nederlandse Loterij
29 Piotr Havik Ned. Beat Cycling Club
30 Ramon Sinkeldam Ned. Groupama FDJ

 

 

 

Uitslag Nieuwelingen
Voornaam Achternaam Woonplaats
1 Bram Leerkes TWELLO
2 Mathijs de Kok STEENBERGEN
3 Lucas Janssen PAPENDRECHT
4 Roan Konings OUDENBOSCH
5 Mike Bronswijk Honselersdijk
6 Stijn Hanegraaf HEESWIJK-DINTHER
7 Marijn Maas HUIJBERGEN
8 Thomas Verdonck Wouwse Plantage
9 Delano Swenne HEUKELUM
10 Lance Huenders Almere
11 Redmar Dijkman LUTJEGAST
12 Sven Pijnenburg RAAMSDONKSVEER
13 Daan Brouwer Jaarsveld
14 Noud van den Hurk BENEDEN-LEEUWEN
15 Remco Stam Sprang Capelle
16 Igor Baars NIEUW VENNEP
17 Bram Braat ZUTPHEN
18 Etienne van Poecke NIEUW VENNEP
19 Timo de Zeeuw MOLENAARSGRAAF
20 Vik Smulders LOON OP ZAND
21 Brent Broosus HUYBERGEN
22 Rick van der Poel Papendrecht
23 Thomas Bosman DRIEL
24 Beau van Izerloo DORDRECHT
25 Rindert Buiter LEIDEN
26 Joeri van Mook OOSTERHOUT
27 David Michielsen Nieuwdorp
28 Casper Vos HEINKENSZAND
29 Bram van Riel Breda
30 Djim Pasveer Tilburg
31 Roan Danckaarts Utrecht
32 Wouter Goverde BEST

 

 

 

Uitslag Vrouwen UCI/Belofte/Elite-Club
Voornaam Achternaam Woonplaats
1 Lorena Wiebes MIJDRECHT
2 Monique van de Ree Etten-Leur
3 Lauretta Hanson Australië
4 Demi Vollering BERKEL EN RODENRIJS
5 Natalie van Gogh Nieuw-Vennep
6 Nienke Wasmus DEN HOORN
7 Minke Slingerland OOSTERHOUT
8 Janine van der Meer Hellevoetsluis
9 Ellen MCDERMOTT ierland
10 Sophie de Boer AMSTERDAM
11 Jessica Merkens UTRECHT
12 Quinty Ton GELDERMALSEN
13 Melissa van Neck AMSTELVEEN
14 Sanne Cant BELGIË
15 Sharon Dommanschet ROOSENDAAL
16 Viivi PUSKALA Finland
17 Delore Stougje ZUIDLAND
18 Annemarie Worst Nunspeet
19 Naima Madlen Diesner Duitsland
20 Tessa van der Velden Den Haag
21 Kim Banga Baarle Nassau
22 Claudia Koster Wormerveer
23 Berdine Bakker ROTTERDAM
24 Britt Teunissen YSSELSTEYN LB
25 Lise Visser Prinsenbeek
26 Sandra KLOTZ Dresden
27 Deborah PAINE Taurange
28 Tessa Veen – Backhuijs EINDHOVEN
29 Nada Voracova TJ Unicov
30 Daniela UNDERLOVÁ Unicov
31 Gina Hofland KRIMPEN A/D IJSSEL
32 Suzanne Caron Made
33 Jenny Hofmann Duitsland

 

Uitslag Amateurs/Sportklasse/Junioren
Voornaam Achternaam Woonplaats
1 Frank Visser Utrecht
2 Jaco van Beusichem HOEK VAN HOLLAND
3 Tom de Vreede Pijnacker
4 Stefan Laurijssen Oud Gastel
5 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht
6 Luuk Schuurmans Utrecht
7 Leon Strötker VENLO
8 Pim Ronhaar HELLENDOORN
9 Robbert Schaap Leidschendam
10 Marco Kuijvenhoven ´s-Gravenzande
11 Joost van der Helm PIJNACKER
12 Wout Roos STAD AAN
13 Tim Christen Leiden
14 Henk de Jong Nieuwveen
15 Gijsbert Nieuwkoop VEEN
16 Danny Stam SPRANG-CAPELLE
17 Maikel Stam SPRANG-CAPELLE
18 Martin van Rij ZUIDLAND
19 Thomas Nieland HEINENOORD
20 Lars Adriaansen STEENBERGEN
21 André van Reek LISSE
22 Martijn Wiggers Den Haag
23 Norman Meerkerk ZUIDLAND
24 Johan van der Eijk STRIJEN
25 Jeroen Martens Rotterdam
26 Hideyuki TAKAGI Kyoto
27 Gert van der Grijn AMEIDE
28 Christiaan de Rijk DE MEERN
29 Eddy Hermsen OCHTEN
30 Dennis Willems BOXMEER
31 Kees Pameijer Den Haag
32 Jeffrey van den Hoven RAAMSDONKSVEER
33 Erwin Meijer Berkel en Rodenrijs
34 Joren Bronkhorst Gorinchem
35 Jeroen Haest RIJSBERGEN
36 Youri Deelen Schoonhoven
37 Arje de Waard DORDRECHT
38 Rick Burgmans WESTERHOVEN
39 Arnout Rijpkema Nieuwegein
40 Thijs van der Bijl LENT
41 Erwin Danckaarts UTRECHT
42 Jeroen Jansen ZOETERMEER
43 Patrick van Zuilen NIEUWEGEIN
44 Jan Kees den Hertog Papendrecht
45 Tom Gakes Opmeer
46 Maarten de Nijs HUIJBERGEN
47 Mark Tetteroo Delft
48 Mark Hermsen OCHTEN
49 Jermo le Fevre PURMEREND
50 John Roos Middelharnis
51 Thijs van den Broek Gilze
52 Eibert van ‘t Hof Den Haag
53 Lucas Goene VEENENDAAL

 

 

Uitslag Kampioenschap van Moerdijk niet-licentiehouders

 

Heren -50

  1. Arwin van Pelt
  2. Werner van Zimmeren
  3. Tijmen Pesselse
  4. Martien de Bruijn
  5. Francois Nooten
  6. Richard van Loon
  7. Frederiek Vermeulen
  8. Jip Damen
  9. Vincent Bouwens
  10. Dariush Cyrroes
  11. Paul van der Sanden
  12. Marc Linders
  13. Robert de Bruin
  14. Mario de Waal
  15. Luc van Rijen
  16. Rob Tange
  17. Michel de Jong
  18. Rocky van Zundert
  19. Ron Lambregts
  20. Basterino van Hoof
  21. Sander Spoolder
  22. Edwin Verhoeven
  23. Stefan van Gommeren
  24. Guido van der Gracht
  25. Eugene van Hoof
  26. Hessel Bootsma
  27. Jaimy Hakkesteegt

 

Heren +50

  1. Govert Tukker
  2. Menno Kuijer
  3. Stefan de Boer
  4. Maurice van den Bogert
  5. Ton van Beers
  6. Christ van Meer
  7. Guido Hereijgers
  8. Gerard Lambregts
  9. Marcel de Roy
  10. Geert Mijzen
  11. Sander Mijzen

 

Dames

  1. Marijna Kas
  2. Bianca van den Belt
  3. Samantha Snijders
  4. Francien Korneef-Vijfhoek

 

 

Sponsors