Omnium Professionals

Deelnemers Omnium Professionals 2017 (nog niet volledig)

Professionals 2017      
Rugnr. Renner Nat. Ploeg Mede mogelijk gemaakt door:
1 Berden de Vries Ned. Roompot Oranje Peloton  

 

 

Rabobank West-Brabant Noord, Gemeente Moerdijk, Port of Moerdijk

Bouwbedrijf Vrolijk, Evelo

 

2 Primoz Roglic Slov. Lotto NL-Jumbo
3 Antoine Tolhoek Ned. Lotto NL-Jumbo ATM, Stichting Feestpeleton, 100, Pierre de Jonge Casino, De Borgh, De Krom, Groenenberg Banden, Labee Beheer

 

4 Koen Bouwman Ned. Lotto NL-Jumbo
5 Twan Casteleijns Ned. Lotto NL-Jumbo
6 Martijn Keizer Ned Lotto NL-Jumbo
7 Ramon Sinkeldam Ned. Sunweb
8 Sam Oomen Ned. Sunweb
9 Laurens Ten Dam Ned. Sunweb  

 

Rabobank West-Brabant Noord, Gemeente Moerdijk, Port of Moerdijk

Bouwbedrijf Vrolijk, Evelo

 

10 Wilco Kelderman Ned. Sunweb
11 Robbert de Greef Ned. BabyDump C.T. ATM, Stichting Feestpeleton, 100, Pierre de Jonge Casino, De Borgh, De Krom, Groenenberg Banden, Labee Beheer
12 Kris Boeckmans Bel. Lotto – Soudal
13 Bart de Clercq   Bel.  Lotto-Soudal Rabobank West-Brabant Noord, Gemeente Moerdijk, Port of Moerdijk

Bouwbedrijf Vrolijk, Evelo

 

14 Mathieu van der Poel Ned. Beobank-Corendon Bouwbedrijf Vrolijk
15 David van der Poel Ned. Beobank-Corendon
16 Stan Godrie Ned. Verandas Willems-Crelan Drukkerij Vorsselmans, Mampaey Installatie Bedrijven, Pelikaan Reizen, Autobedrijf Andreae, Aannemersbedrijf van Agtmaal, De 11e Druk/NCS Repro + Stelcomfort, Denkit ramen en deuren BV, Van Wensen Makelaars BV, Noorlander & van Veen, Dura Vermeer Infra Regio Zuid West, Combined Cargo Terminals BV, Nuon Wind Development BV, Kieboom Fietsen Zevenbergen, Dynamico

 

17 Stef van Zummeren Bel. Verandas Willems-Crelan
18 Marco Minnaard Ned. Wanty-Groupe Gobert
19 Tom DeVriendt Bel. Wanty-Groupe Gobert
20 Barry Markus Ned. Pauwels Sauzen – Vastgoedservice
21 Marc de Maar Ned. NWV Groningen
22 Rob Ruijgh Ned. Tarteletto – Isorex
23 Maarten van Trijp Ned. Metec-TKH
24 Stefan Kreder Ned. Metec-TKH
25 Twan Brusselman Ned. Destil – Jo Piels CT
26 Jordi van Loon Ned. Destil – Jo Piels CT
27 Jasper Ockeloen Ned. Monkey Town Cycling Team
28 Pjotr Havik Ned Katusha – Alpecin
29 Roy Jans Bel Veranclassic Aqua Project
30 Jordi Talen Ned Delta Cycling Team R’dam